מאמרים ומידע כללי

מטבחים מודרניים

לעמוד קודם

מטבחים מודרניים

ריהוט מודרני חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד, בלי פשרות. בפרט, הדברים אמורים בסוגי ריהוט למטבח שאמורים לשלב בתוכם פונקציונאליות משופרת ביחד עם מראה מעורר הערכה. בשורות הבאות נדבר על הסגנון המבוקש כל כך בעיצוב מטבחים, הסגנון המודרני. בין היתר, נראה כיצד מטבחים מודרניים הופכים את הבישול לחוויה ואת האירוח – לאירוע של ממש.

נוח ונעים לבשל

בתקופה של ימינו, תקופה מודרנית שבה האנשים תמיד ממהרים ועסוקים, חשוב מתמיד שהמטבח יעוצב נכון, עם פרמטרים משולבים של אסתטיקה, יופי ונוחות. מטבחים מודרניים חייבים להיות מעוצבים עם יחס נכון בין משטח העבודה לכיור, עם מרחק מתאים בין המקרר לבין משטח העבודה, האי המרכזי, הדלפקים והארונות.

כאשר מקפידים להזמין מטבח מודרני איכותי, הרבה יותר נוח ונעים לבשל לבני המשפחה או לבני הזוג, לאורחים, לחברים, לכבוד החגים וכן הלאה. כיום, בהחלט לא צריך להיות שף מקצועי בשביל לרצות במטבח שמעוצב לעילא, בלי פשרות, ולבלי לעגל פינות.

מרכיבי המטבח המודרני

מטבח מודרני משלב בתוכו כמה וכמה מרכיבים חשובים. בין היתר מדובר בשילוב שבין מוצרי חשמל ומקומות אחסון, חלל פנימי ותאורה, פתחי אוורור, ארונות, מגירות וכדומה. כאשר מזמינים מטבחים מודרניים, לרוב הדבר ייעשה תוך פנייה ליצרן מוביל, שיכול להפוך את החלום העיצובי למציאות. התכנון והייצור של המטבח המודרני המותאם והנכון ייעשה תוך תשומת לב לכמה מרכיבים שונים:

  • מידות וחלל – את הארונות, המגירות, משטח העבודה וכל היתר יש להתאים בצורה מושלמת לחלל הבית והמטבח ותוך תשומת לב מלאה למידות וברוב המקרים בקווים ישרים ונקיים לקבלת המראה המודרני.
  • חיפויים שונים – במידה רבה של צדק נהוג לראות את האווירה הכללית כפונקציה של בחירה נכונה בחיפוי למטבח. החיפוי יכול להגיע בדרגות שונות של איכות והוא כולל למשל חיפויי צביעה או פולימר מבריק, חיפוי פורמייקה או חיפוי אקרילי בעל ברק גבוה כיום ברב המקרים המגירות יותקנו עם טריקה שקטה, ישנה אפשרות למגירות ללא ידיות, בעומק ורוחב משתנה.
  • דלתות – יכולות להיות מוגבהות במיוחד, ליצירת מראה רב רושם ונוחות עבודה מרבית.
  • פרזול וידיות ישלימו את הסגנון המועדף, כאשר ידיות אינטגרליות מועדפות למראה מטבח מודרני מושלם.
  • מטבחים מודרניים
    מטבחים מודרניים
 
כותרת
תוכן