אודות

אודותינו

לעמוד קודם

אודותינו

אורצ'רד פורמית בע"מ הינה חברה מובילה בישראל בפיתוח ושיווק דלתות לארונות מטבח וריהוט.
החברה שהוקמה ב - 1973 הינה חברת בת מקבוצת מרכז הפורמייקה אברבוך - יבואנית הפורמייקה הגדולה בישראל ומהיבואניות המובילות ללבידים ומוצרי עץ.
ב -2007 התרחבה אורצ'רד כאשר אוחדה עם חברת מירקם - יצרנית חזיתות מפולימר , שנרכשה ע"י הקבוצה. האיחוד הביא להגדלה משמעותית של ליין החזיתות ולעליית מדרגה במישור הטכנולוגי, העיצובי והשיווקי.
 
לעמוד בכל החזיתות
חברת אורצ'רד מפתחת ומשווקת החזיתות הגדולה בישראל בשלל חיפויים ולוחות דקורטיביים כגון: פניקס נאנו, פורמייקה, פולימר, צביעה אטומה, צביעה בסגנון וינטג', חומרים אקריליים ועוד
החזיתות מיוצרות בשילוב קנטים PVC , אקריליים ואף ניתן לשלב מגוון ידיות אינטגרליות.
באורצ'רד מייצרים חזיתות בכל מידה ובכל כמות בהתאם להזמנת הלקוח ובאספקה ארצית.

לפתח, לייצר ולתת שירות - במצוינות!
מחלקת הפיתוח של אורצ'רד אינה שוקטת לרגע ומתעדכנת בטרנדים ובמגמות החדשניות בעולם התחום החזיתות. החדשנות ניכרת בחומרים חדשניים ואיכותיים ובעיצובים המתקדמים ביותר.
בין הפיתוחים החדשים ניתן להתרשם מדגמי חזיתות בחיפוי פולימר ופולימר מבריק, חומרים אקריליים עם אפקט הברק המיוחד, מגוון קנטים מיוחדים ומותאמים לקולקציית הפורמייקה וכן ויטרינות מעוצבות בשילוב זכוכיות.
בנוסף לאגפי הייצור והפיתוח, אורצ'רד הינה החברה היחידה בתחומה בישראל, המתהדרת באולמות תצוגה בכל רחבי הארץ. אולמות אלה משמשים כתצוגת קולקציית החזיתות המגוונת ואף מהווים מקום מפגש לאדריכלים ומעצבים לצרכי הדרכה ולניהול עסקאות עם לקוחותיהם.

לחדש...ולהיות הכי טובים שיש
אורצ'רד שואפת להמשיך ולהוביל את שוק חזיתות המטבחים והארונות בישראל במקצועיות ובהתחדשות מתמדת כל זאת תוך שמירה על ערכי החברה: איכות גבוהה של כל המוצרים, אמינות והגינות עסקית ושירות שעל טיבו יעידו לקוחות רבים ומרוצים.

שלושת ערכי ההצלחה שלנו:
איכות - המוצרים שלנו הינם באיכות ובטיב ללא פשרות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. האיכות עוברת כחוט השני בכל מוצרינו - הן במערך היבוא והרכש והן במערך הייצור.
שירות - השירות הטוב שלנו משתקף בקשר השוטף עם לקוחותינו, וביכולתנו להוות לא רק גוף עסקי המספק איכות, מקצועיות וזמינות, אלא גם בית ומרכז לכל אדם פרטי או בעל מקצוע הנמצא עימנו בקשר.
אמינות - ההגינות העסקית, הן מול לקוחותינו והן מול ספקינו, היא הבסיס לכל פעילותנו ובזכותה קנינו את שמנו הטוב כעומדים בכל הבטחה ולו"ז.

כך אנו פועלים כדי לספק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ובשירות האדיב ביותר.

 

  • אודותינו
    אודותינו
 
כותרת
תוכן